BAŞLANGIÇ NOKTASI

Bir tavuğu bir lades kemiği için ziyan etmeyin. Bizler, sizlerden aldığımız reklam izlerini yaratıcı fikirlere dönüştürüyoruz. Detaylara önem veriyor, kreatif çalışmalarla müşterilerimizi mutlu etme gayreti gösteriyoruz. Bir tavuğu bir lades kemiği için ziyan etmeyin. Yani gelin işinizi şansa bırakmayın.

START POINT

Never waste a chicken for a wishbone. We turn your advertisement clues into creative ideas. We attach importance to details, and use every reasonable effort to satisfy our customers through creative works. Never waste a chicken for a wishbone. That is let’s not leave it up to chance.

DAHA FAZLASINI İSTER MİSİNİZ?

Müşterilerimizden aldığımız reklam izlerini yaratıcı fikirlere çeviririz. Aynı sektörlerde farkı yaşamak isteyen onlarca müşterimiz,  hizmet verdiğimiz pek çok değişik alanda bizimle çalıştı. Çalışma öncesinde ve sonrasında müşterilerimizle her zaman iletişimimize ve aktif hale getirdiğimiz işlerin verimliliğine dikkat ettik. Bu sayede bizimle çalışma fırsatı bulan tüm müşterilerimiz iş arkadaşlarımız oldular, onların markaları ise bizim markamız. Bu yüzden ufak yada büyük her ne yaptıysak bizimle çalışmaya ve hedeflerine bizimle yön vermeye devam ettiler. Ya sen, farklı tarzlar içinde birçok renk ve düz olmayan birçok çizgi çekmeye hazır mısın?

WANT MORE?

We turn our customers’ advertisement clues into creative ideas. Our many customers who would like to cherish the difference in similar sectors opted for us for a wide range of areas in which we provide services. We have always paid special care to our communication with our customer during pre-service and post-service periods as well as efficiency of the works activated by us. Thus, all of our customers have become our business friends, and we deemed their brands as our brands. Therefore, they have continued working with us and shaping their targets with us as a results of things we did for them, either big or small scale. What about you? Are you ready to make many different colours and uneven lines in different styles?

Tamer

Tamer Karakaya

Ajans Başkanı
Gulgun

Gülgün Günaçık

Art Direktör
Aysin2

Ayşin Gökdoğan

Genel Koordinatör

SezenAksu SezenAksu
EmlakKonut EmlakKonut
Hamidiye Hamidiye
Sgk Sgk
Altek Altek Metal
AyIsigi AyIsigi
AtolyeShen AtolyeShen
Bolis Bolis
CemilGezer CemilGezer
Dapprima Dapprima
DeCohens DeCohens
Elit Elit
Pera Pera
Limit Limit
Saphiente Saphiente
Rajul Rajul
Simas Simas
Vesta Vesta
Yom Yom
Yildiz Yildiz
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.